LINIJŲ, PEILIŲ IR PRIEDŲ, TINKANČIŲ KIEKVIENAM DARBUI
BHX1000

PRO-X BACKPACK HARNESS

The ergonomic EGO Power+ BHX1000 Professional X backpack harness is the most comfortable way to enjoy EGO’s industry-leading power. An alternative option to attaching the battery directly to the tool, weight is distributed evenly for a lighter, more comfortable way to work.

Pilnas aprašymas apačioje

dalytis šiuo produktu

Specifikacija

Show all

PILNAS PRODUKTO APRAŠYMAS

The BHX1000 has been designed with the professional user in mind and when used together with the AFH1500 harness (supplied separately or as part of a kit) provides exceptional comfort for all day use.The BHX1000 is compatible with the Professional-X series and with the ADB1000 adaptor (supplied separately) can be used with all other EGO tools.Some great features of this backpack harness include soft padded double shoulder straps, back cushioning and adjustable waist and shoulders to provide maximum comfort on the job, a water resistant harness which gives the backpack longevity when working in damp conditions, a carrying handle so you can transport it with ease, and a high current capacity cable which links the battery to the tool.The AFH1500 Harness (supplied separately) is compatible with the BHX1000 and the BAX1500 Professional-X backpack battery.

"EGO POWER+" TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

 • AKUMULIATORIAUS GALIA IR SUDERINAMUMAS
  Suteikiame reikiamą galią kiekvienam darbui. Mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorius yra inžinerijos stebuklas, kuris visais atžvilgiais pranoksta konkurentus ir gali būti pranašesnis už benziną. Visi mūsų 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai yra keičiami visame EGO akumuliatorinių prietaisų asortimente, todėl kiekvienam įrankiui ir kiekvienam darbui yra tinkamas akumuliatorius.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS IR NAŠUMAS
  Būdami brandi, rinkoje pirmaujanti bendrovė ir "Chervon Group" dalis, didžiuojamės geriausia praktika, užtikrinančia, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius įmanomus standartus. Tiesą sakant, esame taip įsitikinę savo įrankių kokybe ir veikimu, kad profesionaliems ir namų ūkio naudotojams įsigyjamiems įrankiams ir akumuliatoriams suteikiame geriausią šioje srityje garantiją.
 • EKOLOGIŠKUMAS
  EGO galvoja ne tik apie našumą. Mūsų ekspertai nepaliaujamai siekia kurti naujoviškus įrankius geresniam pasauliui. EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai ne tik lenkia degalus, bet ir yra palankesni aplinkai. Padėkite mums vesti Europą į akumuliatoriais varomą ateitį ir įsipareigokite dirbti lauke išmaniau ir ekologiškiau.

BATTERY FEATURES

 • AKUMULIATORIUS KAIP JOKS KITAS
  Sukurta siekiant maksimaliai padidinti našumą
  01 / 05
  Next
 • IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS
  Išlieka vėsus, kad ilgiau išliktų energija
  02 / 05
  Next
 • MAITINIMO VALDYMO SISTEMA
  Užtikrinama didžiausia galia, našumas ir veikimo laikas
  03 / 05
  Next
 • UNIKALI "KEEP COOL"™ TECHNOLOGIJA
  Išlaiko našumą, nes neleidžia perkaisti
  04 / 05
  Next
 • NAUJOVIŠKAS LANKO FORMOS DIZAINAS
  Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą
  05 / 05
  Start

UŽ ŠVARESNĘ, TYLESNĘ IR SAUGESNĘ ATEITĮ.

PEREITI PRIE AKUMULIATORIAUS IR PASODINTI MEDĮ VIENU METU.