„EGO“ – naujovėmis pagrįstas verslas. 1993 metais įsteigta tarptautinė gamybos įmonė nuo pat pirmųjų dienų stengėsi įveikti akumuliatorinių technologijų sienas. Šiandien mes tapome viena didžiausių pasaulyje įrankių gamintojų. Kiekvienais metais pagaminame daugiau kaip 10 milijonų vienetų įrankių. Parduodame juos 65 pasaulio šalyse.

Visa benzino galia
nenaudojant benzino

Pasaulis sparčiai keičiasi. Mūsų visuomenė atsisako iškastinio kuro ir siekia naudoti švaresnę, ekologiškesnę energiją. Būtent todėl mes manome, kad atėjo laikas ieškoti naujo, išmanesnio būdo atlikti sodininkystės ir kraštovaizdžio darbus.

„EGO Power +“ užtikrina benziną atitinkančią galią, nesukeldama triukšmo, šurmulio ar dūmų. „EGO“ pirmaujanti „Arc Lithium“ 56v akumuliatoriaus technologija įgalins pasiekti naują našumo lygį, suteikdama patikimą galingumą, kurio reikia, norint atlikti sunkius darbus iki galo.

Prietaisą patogu naudoti, jis paleidžiamas per įspūdingą laiką ir greitai įkraunamas – tai suteikia maksimalų komfortą. Nuo šiol nebereikės vykti į degalinę įsigyti kuro, dar svarbiau – nebebus poreikio laikyti ir saugoti labai degių skysčių.

„EGO ARC LITHIUM“
DIDŽIAUSIA ENERGIJOS TALPA PRAMONĖJE

Mūsų unikali patentuota „Arc Lithium“ technologija skiriasi nuo visų kitų akumuliatorių. Štai kodėl šis akumuliatorius veikia kitaip nei įprasti akumuliatoriai.

EGO Power+ SISTEMA

Sužinokite daugiau apie technologiją, kuri EGO Power+ suteikia unikalių savybių. Mūsų patentuota „Arc Lithium“ technologija yra kitokia nei bet kurio kito akumuliatoriaus. Štai kodėl jis veikia kitaip nei įprasti akumuliatoriai.

Iš pagrindų sukurtas „EGO Power + Arc Lithium“ 56v akumuliatorius užtikrina benzino galią atitinkantį našumą. Naujoviškas dizainas įgalina akumuliatorių maksimaliai aušinti. Mūsų unikalus „Arc“ dizainas veiksmingai išsklaido šilumą. Tai išskiria mūsų akumuliatorius iš įprastų plytos formos akumuliatorių, kuriose celės yra sudedamos viena prie kitos, perkaista ir išsijungia. 

 • „Keep Cool™“ technologija

  Tai – ne tik naujoviškas „Arc“ dizainas, kuris padeda išvengti perkaitimo. Aplink kiekvieną celę yra mūsų unikali „Keep Cool ™“ medžiaga, kuri sugeria šilumos energiją ir ilgiau palaiko optimalią temperatūrą celėse.
 • Išmanioji galia

  „EGO Power+" akumuliatorius „Arc Lithium“ 56v naudoja išmaniąją energijos valdymo sistemą, kuri nuolat stebi ir optimizuoja kiekvieną atskirą celę, todėl Jums visada bus užtikrintas didžiausias galingumas, našumas ir veikimo laikas.
 • Išorėje montuojamas akumuliatorius

  Skirtingai nuo kitų gamintojų, kad mūsų akumuliatoriai būtų vėsesni, jie montuojami išorinėje, o ne vidinėje mūsų įrankių pusėje. Akumuliatoriai padengti polimerine danga ir jų korpusas turi amortizuojantį bei vibracijas sugeriantį dėklą, todėl jie yra ap
 • Greitai įkraunamas

  Nešiojamasis rankinis akumuliatorius ne tik užtikrina didžiausią energijos talpą – prireikus jį įkrauti, „EGO Power+“ akumuliatorius „Arc Lithium“ 56v taip pat bus įkrautas greičiausiai.
 • Iš tikrųjų lankstus

  Tas pats „Arc Lithium“ akumuliatorius tinka visiems „EGO Power+“ įrankiams. Tiesiog spustelėkite akumuliatorių, ir Jūs busite pasirengęs dirbti.
 • Jokių rūpesčių

  Visiems „EGO Power+“ produktams, skirtiems naudoti namuose, galioja garantija: taikoma 5-erių metų garantija įrankiams ir 3-ejų metų garantija akumuliatoriams.
„KINDERSIURPRIZAS“ JŪSŲ
RANKOMS, AUSIMS

PINIGINEI IR APLINKAI

„EGO Power +“ suteikia benzinui būdingą galią – nepastebima jokių trūkumų. 
Prietaisas veikia paprasčiau, švariau, tyliau, be to, mažiau vibruoja, todėl jį naudoti patogiau.

Pasirinkę „EGO Power +“ ilgainiui sutaupysite, nes mažesnės eksploatavimo sąnaudos ir priežiūros kainos. Be to, naudojant šį prietaisą, užtikrinama nulinė taršos emisija. Tai Jus įgalins šiek tiek labiau sumažinti poveikį aplinkai.

Įkrovos kaina*
Kaina už 1 litrą**
€ 0.36
EGO Power+
€ 2.30
naudojant 2 taktų „mix“
€ 4.77
naudojant 2 taktų
„premium mix“
EGO Power+
naudojant 2 taktų „mix“
naudojant 2 taktų
„premium mix“
Kaina per dieną
€ 0.36
€ 6.90
€ 14.31
Kaina per mėnesį
€ 7.56
€ 144.90
€ 300.51
Kaina per metus
€ 90.72
€ 1.738
€ 3,606

* Įkrovimo kaina pagal kW kainą JK.  ** Benzino „mix“ kaina pagal JK skelbiamą kainodarą.  † Benzino atitikmuo 3 litrams per dieną.

MAŽESNĖ VIBRACIJA, MAŽESNIS TRIUKŠMAS,
DAUG PATOGIAU NAUDOTI

Reguliariai naudojant elektrinius rankinius įrankius, gali ištikti rankų vibracijos sindromas (HAV), taip pat žinomas kaip „Vibrating White Finger“ („Baltojo piršto vibracija“). Jis sukelia skausmingus ir negrįžtamus kraujagyslių, nervų bei sąnarių pažeidimus. Tačiau HAV sindromo galima išvengti. Vienas iš būdų tai padaryti – pasirinkti tinkamus įrankius, pvz., „EGO Power +“, kurie vibruoja mažiau nei įprasti, benzinu varomi įrankiai.

Sukurta taip, kad Jūs galėtumėte patogiai dirbti visą dieną

„EGO Power +“ vejapjovė, pūstuvas, gyvatvorių žirklės, žoliapjovė, krūmapjovė, grandininis pjūklas bei daugiafunkciai įrankiai, turintys sklandžiai veikiantį elektros variklį ir mažiau judančių dalių, yra suprojektuoti taip, kad veiktų, labai mažai vibruodami: dažnai žemiau numatytos 2,5 m / s2 poveikio ribinės vertės dirbant (EAV) ir gerokai žemiau poveikio ribinės vertės (ELV).

Taip pat jie yra daug tylesni

„EGO Power+" rankiai yra kur kas tylesni nei alternatyvūs benzinu varomi įrankiai, todėl mažiau rizikuojama patirti žalos, ypač naudojant juos ilgą laiką.

NAUDOJIMAS,
UŽTIKRINANT NULINĘ TARŠOS EMISIJĄ

Mūsų „Arc Lithium“ baterija suteikia benzino galią atitinkantį galingumą, nekeldama triukšmo ir dūmų

MAŽIAU TRIUKŠMO
BEI VIBRACIJŲ

„EGO Power+" įrankiai dažnai veikia mažesniais triukšmo ir vibracijos lygiais nei įprasti benzinu varomi įrankiai.

GALIA PRALENKIA
BENZINĄ
LENGVAI NUSTATOMAS
IR PALEIDŽIAMAS

Nereikia užpilti degalų. Naudodami „EGO Power +“, tiesiog spustelėkite akumuliatorių ir pradėkite darbuotis.

MAŽIAUSIOS VEIKLOS
SĄNAUDOS

„EGO Power +“ mėnesio eksploatavimo sąnaudos yra maždaug tokios pačios, kaip naudojant įrankį dvitakčiu varikliu tik vieną dienąˆ

SUTAUPYKITE LAIKO

Nebėra kelionių į degalinę. Nereikia daug laiko reikalaujančio aptarnavimo ir priežiūros, kad jūsų negaišinti

NEREIKIA SAUGOTI
BENZINO

„EGO“ greitasis įkroviklis įkrauna akumuliatorių tik per 25 minutes – tai yra per trumpesnį laiką, nei dirbant su visiškai įkrautu akumuliatoriumi.

SULENKIAMAS, SAUGOTI
TINKAMO DIZAINO

Aptakių formų „EGO Power +“ vejapjovę, skirtingai nei dideles, sunkias benzinines vejapjoves, lengva valyti ir sandėliuoti.