PAPRASTA GYVATVORIŲ PRIEŽIŪRA
HT2600E

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės 66cm

"EGO Power+" gyvatvorių žirklės suprojektuotos taip, kad vienu įkrovimu užtikrintų įspūdingą pjovimo pajėgumą, o dėl gerai subalansuotos konstrukcijos ir išmanių funkcijų darbas lauke tampa lengvesnis ir patogesnis.

Pilnas aprašymas apačioje

dalytis šiuo produktu

Specifikacija

Show all

PILNAS PRODUKTO APRAŠYMAS

EGO Power+ gyvatvorių žirklės sukurtos taip, kad vienu įkrovimu užtikrintų įspūdingą pjovimo pajėgumą, o dėl gerai subalansuotos konstrukcijos ir išmaniųjų funkcijų dirbti lauke yra lengviau ir patogiau. Besisukanti rankena ir dviguba gaiduko sistema užtikrina didesnį naudotojo komfortą ir saugumą. O sklandus ir tylus bešepetėlinis variklis ir pavarų dėžė suteikia visą reikiamą galią be benzininio variklio vibracijos, taršos ir triukšmo. EGO gyvatvorių žirklių peiliai šlifuoti deimantais ir dvipusiai, kad pjovimas būtų švarus ir tikslus. Visų peilių pjovimo galia didelė, kad būtų galima kirpti storesnes gyvatvores, o jų ilgis yra nuo 51 cm iki 66 cm, kad tiktų bet kokio dydžio gyvatvorei. Geležtės galiukų apsauga apsaugo nuo tvoros ir sienos pažeidimų. Kad darbas būtų saugesnis, apsauginė ašmenų apsauga padeda išvengti sužalojimų, o elektrinis stabdys sustabdo ašmenis, kai paleidžiamas gaidukas.

"EGO POWER+" TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

 • AKUMULIATORIAUS GALIA IR SUDERINAMUMAS
  Suteikiame reikiamą galią kiekvienam darbui. Mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorius yra inžinerijos stebuklas, kuris visais atžvilgiais pranoksta konkurentus ir gali būti pranašesnis už benziną. Visi mūsų 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai yra keičiami visame EGO akumuliatorinių prietaisų asortimente, todėl kiekvienam įrankiui ir kiekvienam darbui yra tinkamas akumuliatorius.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS IR NAŠUMAS
  Būdami brandi, rinkoje pirmaujanti bendrovė ir "Chervon Group" dalis, didžiuojamės geriausia praktika, užtikrinančia, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius įmanomus standartus. Tiesą sakant, esame taip įsitikinę savo įrankių kokybe ir veikimu, kad profesionaliems ir namų ūkio naudotojams įsigyjamiems įrankiams ir akumuliatoriams suteikiame geriausią šioje srityje garantiją.
 • EKOLOGIŠKUMAS
  EGO galvoja ne tik apie našumą. Mūsų ekspertai nepaliaujamai siekia kurti naujoviškus įrankius geresniam pasauliui. EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai ne tik lenkia degalus, bet ir yra palankesni aplinkai. Padėkite mums vesti Europą į akumuliatoriais varomą ateitį ir įsipareigokite dirbti lauke išmaniau ir ekologiškiau.

AKUMULIATORIAUS FUNKCIJOS

 • AKUMULIATORIUS KAIP JOKS KITAS
  Sukurta siekiant maksimaliai padidinti našumą
  01 / 05
  Kitas
 • IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS
  Išlieka vėsus, kad ilgiau išliktų energija
  02 / 05
  Kitas
 • MAITINIMO VALDYMO SISTEMA
  Užtikrinama didžiausia galia, našumas ir veikimo laikas
  03 / 05
  Kitas
 • UNIKALI KEEP COOL™ TECHNOLOGIJA
  Išlaiko našumą, nes neleidžia perkaisti
  04 / 05
  Kitas
 • Novatoriškas arkos formos dizainas
  Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą
  05 / 05
  Pradžia

UŽ ŠVARESNĘ, TYLESNĘ IR SAUGESNĘ ATEITĮ.

PEREITI PRIE AKUMULIATORIAUS IR PASODINTI MEDĮ VIENU METU.