HT2601E

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės 66cm

  • naujas 2023 m

dalytis šiuo produktu

EGO Power+ gyvatvorių žirklės suprojektuotos taip, kad vienu įkrovimu užtikrintų įspūdingą pjovimo pajėgumą, o dėl gerai subalansuotos konstrukcijos ir išmanių funkcijų darbas lauke tampa lengvesnis ir patogesnis.

EGO Power+ gaminiams suteikiama pratęsta garantija iki penkerių metų, jei jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų garantijos informaciją.

Pilnas aprašymas
EGO Power+ gyvatvorių žirklės sukurtos taip, kad vienu įkrovimu užtikrintų įspūdingą pjovimo pajėgumą, o dėl gerai subalansuotos konstrukcijos ir išmaniųjų funkcijų dirbti lauke yra lengviau ir patogiau. Besisukanti rankena ir dviguba gaiduko sistema užtikrina didesnį naudotojo komfortą ir saugumą. O sklandus ir tylus bešepetėlinis variklis ir pavarų dėžė suteikia visą reikiamą galią be benzininio variklio vibracijos, taršos ir triukšmo. EGO gyvatvorių žirklių peiliai šlifuoti deimantais ir dvipusiai, kad pjovimas būtų švarus ir tikslus. Visų peilių pjovimo galia didelė, kad būtų galima kirpti storesnes gyvatvores, o jų ilgis yra nuo 51 cm iki 66 cm, kad tiktų bet kokio dydžio gyvatvorei. Geležtės galiukų apsauga apsaugo nuo tvoros ir sienos pažeidimų. Kad darbas būtų saugesnis, apsauginė ašmenų apsauga padeda išvengti sužalojimų, o elektrinis stabdys sustabdo ašmenis, kai paleidžiamas gaidukas.
Specifikacija
Įtampa56 V
Dokumentai ir atsisiuntimai

Download Related Documents

Ar jau turite EGO Power+ gaminį? Užsiregistruokite per 30 dienų nuo pirkimo, kad gautumėte pratęstą garantiją

Užregistruoti produktą
Dokumentai ir atsisiuntimai