ST1610E-T

Akumuliatorinė žoliapjovė 40cm

  • naujas 2023 m

dalytis šiuo produktu

EGO Powerload™ ir "Line IQ™" technologijos, kartu su 40 cm ilgio pjovimo juosta ir 2 iš anksto nustatytais greičiais, palengvina pjovimo užduočių atlikimą. Naujojo ST1610E-T ergonomiškas dizainas ir pirmosios pramonėje technologinės savybės paverčia jį išties puikiu kirpimo įrankiu. EGO dar kartą revoliucionizavo savo "Power+" linijinių žoliapjovių asortimentą - naujausiame modelyje įdiegta pirmoji pasaulyje "Line IQ™" technologija, užtikrinanti nenutrūkstamą našumą.

EGO Power+ gaminiams suteikiama pratęsta garantija iki penkerių metų, jei jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų garantijos informaciją.

Pilnas aprašymas
EGO Powerload™ ir "Line IQ™" technologijos, kartu su 40 cm ilgio pjovimo juosta ir 2 iš anksto nustatytais greičiais, palengvina pjovimo užduočių atlikimą. Naujojo ST1610E-T ergonomiškas dizainas ir pirmosios pramonėje technologinės savybės paverčia jį išties puikiu kirpimo įrankiu. EGO dar kartą revoliucionizavo savo "Power+" linijinių žoliapjovių asortimentą - naujausiame modelyje įdiegta pirmoji pasaulyje "Line IQ™" technologija, užtikrinanti nenutrūkstamą našumą. Naujausioje EGO naujovėje įdiegti automatiniai jutikliai, kurie stebi ir automatiškai paduoda linijos ilgį, kad nereikėtų daryti jokių smūgių. Kartu su EGO patentuota "Powerload™" technologija ji sukurta taip, kad būtų išvengta įprastų rūpesčių ir jūs galėtumėte susitelkti į atliekamą darbą.
Specifikacija
Įtampa56 V
Dokumentai ir atsisiuntimai

Download Related Documents

Ar jau turite EGO Power+ gaminį? Užsiregistruokite per 30 dienų nuo pirkimo, kad gautumėte pratęstą garantiją

Užregistruoti produktą
Dokumentai ir atsisiuntimai