TINKAMA GALIA KIEKVIENAM DARBUI
BA2240T

Akumuliatorius 4.0Ah

Vienu įkrovimu galima pjauti iki 640 kv. m, genėti linijas iki 110 minučių, kirpti gyvatvores iki 120 minučių, pjauti iki 240 pjūvių arba pūsti lapus iki 160 minučių. Galimybės yra neribotos, kai greitas įkrovimas trunka 30 minučių. Naujoviška lanko forma apsaugo nuo perkaitimo ir maksimaliai pailgina veikimo laiką, kad galėtumėte dirbti ilgiau.

Pilnas aprašymas apačioje

dalytis šiuo produktu

Specifikacija

Show all

PILNAS PRODUKTO APRAŠYMAS

Mūsų unikali patentuota 56 V ARC Lithium™ technologija sukurta taip, kaip joks kitas akumuliatorius. Todėl jis veikia kaip joks kitas akumuliatorius. Novatoriška lanko forma padeda perduoti šilumą nuo kiekvieno elemento, kad jis neperkaistų ir kuo ilgiau veiktų, o "Keep Cool™" technologija valdo kiekvieno elemento šilumos perdavimą, kad ilgiau išliktų žemesnė temperatūra. Mūsų 4,0 Ah akumuliatorius tinka bet kuriam "EGO Power+" įrankiui, todėl jį galite naudoti lanksčiai, priklausomai nuo naudojimo būdo. Šis akumuliatorius įkraunamas nuo išsikrovimo per 80 minučių naudojant standartinį įkroviklį arba per 30 minučių naudojant mūsų greitąjį įkroviklį, todėl galite greičiau grįžti į darbą. Naudojant mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorių neišmetama jokių teršalų, todėl jo galia prilygsta benzinui, tačiau nesukelia rūpesčių ir dūmų. Esame vieni iš nedaugelio įrangos gamintojų, kurie savo mokslinių tyrimų ir plėtros programą skiria tik akumuliatorinei įrangai. Kasmet diegiame naujoves, kad užtikrintume, jog mūsų gaminiai būtų priekyje, kai kalbama apie naudotojų sveikatą.

"EGO POWER+" TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

 • AKUMULIATORIAUS GALIA IR SUDERINAMUMAS
  Suteikiame reikiamą galią kiekvienam darbui. Mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorius yra inžinerijos stebuklas, kuris visais atžvilgiais pranoksta konkurentus ir gali būti pranašesnis už benziną. Visi mūsų 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai yra keičiami visame EGO akumuliatorinių prietaisų asortimente, todėl kiekvienam įrankiui ir kiekvienam darbui yra tinkamas akumuliatorius.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS IR NAŠUMAS
  Būdami brandi, rinkoje pirmaujanti bendrovė ir "Chervon Group" dalis, didžiuojamės geriausia praktika, užtikrinančia, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius įmanomus standartus. Tiesą sakant, esame taip įsitikinę savo įrankių kokybe ir veikimu, kad profesionaliems ir namų ūkio naudotojams įsigyjamiems įrankiams ir akumuliatoriams suteikiame geriausią šioje srityje garantiją.
 • EKOLOGIŠKUMAS
  EGO galvoja ne tik apie našumą. Mūsų ekspertai nepaliaujamai siekia kurti naujoviškus įrankius geresniam pasauliui. EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai ne tik lenkia degalus, bet ir yra palankesni aplinkai. Padėkite mums vesti Europą į akumuliatoriais varomą ateitį ir įsipareigokite dirbti lauke išmaniau ir ekologiškiau.

BATTERY FEATURES

 • AKUMULIATORIUS KAIP JOKS KITAS
  Sukurta siekiant maksimaliai padidinti našumą
  01 / 05
  Next
 • IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS
  Išlieka vėsus, kad ilgiau išliktų energija
  02 / 05
  Next
 • MAITINIMO VALDYMO SISTEMA
  Užtikrinama didžiausia galia, našumas ir veikimo laikas
  03 / 05
  Next
 • UNIKALI "KEEP COOL"™ TECHNOLOGIJA
  Išlaiko našumą, nes neleidžia perkaisti
  04 / 05
  Next
 • NAUJOVIŠKAS LANKO FORMOS DIZAINAS
  Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą
  05 / 05
  Start

UŽ ŠVARESNĘ, TYLESNĘ IR SAUGESNĘ ATEITĮ.

PEREITI PRIE AKUMULIATORIAUS IR PASODINTI MEDĮ VIENU METU.