BA2240T

Akumuliatorius 4.0Ah

dalytis šiuo produktu

Vienu įkrovimu galima pjauti iki 640 kv. m, genėti linijas iki 110 minučių, kirpti gyvatvores iki 120 minučių, pjauti iki 240 pjūvių arba pūsti lapus iki 160 minučių. Galimybės yra neribotos, kai greitas įkrovimas trunka 30 minučių. Naujoviška lanko forma apsaugo nuo perkaitimo ir maksimaliai pailgina veikimo laiką, kad galėtumėte dirbti ilgiau.

EGO Power+ gaminiams suteikiama pratęsta garantija iki penkerių metų, jei jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų garantijos informaciją.

Pilnas aprašymas
Mūsų unikali patentuota 56 V ARC Lithium™ technologija sukurta taip, kaip joks kitas akumuliatorius. Todėl jis veikia kaip joks kitas akumuliatorius. Novatoriška lanko forma padeda perduoti šilumą nuo kiekvieno elemento, kad jis neperkaistų ir kuo ilgiau veiktų, o "Keep Cool™" technologija valdo kiekvieno elemento šilumos perdavimą, kad ilgiau išliktų žemesnė temperatūra. Mūsų 4,0 Ah akumuliatorius tinka bet kuriam "EGO Power+" įrankiui, todėl jį galite naudoti lanksčiai, priklausomai nuo naudojimo būdo. Šis akumuliatorius įkraunamas nuo išsikrovimo per 80 minučių naudojant standartinį įkroviklį arba per 30 minučių naudojant mūsų greitąjį įkroviklį, todėl galite greičiau grįžti į darbą. Naudojant mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorių neišmetama jokių teršalų, todėl jo galia prilygsta benzinui, tačiau nesukelia rūpesčių ir dūmų. Esame vieni iš nedaugelio įrangos gamintojų, kurie savo mokslinių tyrimų ir plėtros programą skiria tik akumuliatorinei įrangai. Kasmet diegiame naujoves, kad užtikrintume, jog mūsų gaminiai būtų priekyje, kai kalbama apie naudotojų sveikatą.
Specifikacija
Įtampa56 V
Max. Continuous Discharge Current (A)35 A
Battery Capacity4 Ah
Battery Energy224 W
Dokumentai ir atsisiuntimai

Download Related Documents

Ar jau turite EGO Power+ gaminį? Užsiregistruokite per 30 dienų nuo pirkimo, kad gautumėte pratęstą garantiją

Užregistruoti produktą
Dokumentai ir atsisiuntimai