TINKAMA GALIA KIEKVIENAM DARBUI
BA2800T

Akumuliatorius 5.0Ah

Priklausomai nuo gaminio, vienu įkrovimu galima pjauti iki 800 kv. m, genėti linijas iki 140 minučių, kirpti gyvatvores iki 150 minučių, pjauti iki 300 pjūvių arba pūsti lapus iki 200 minučių. Naujoviška lanko forma apsaugo nuo perkaitimo ir maksimaliai pailgina veikimo laiką, todėl galėsite dirbti ilgiau.

Pilnas aprašymas apačioje

dalytis šiuo produktu

Specifikacija

Show all

PILNAS PRODUKTO APRAŠYMAS

"EGO ARC Lithium™" akumuliatoriaus technologija yra pažangiausia šioje pramonės šakoje, joje įdiegta "Keep Cool" technologija, kuri palaiko elementų vėsą, todėl pailgėja akumuliatoriaus tarnavimo laikas. Mūsų 5,0 Ah akumuliatoriuje įrengtas LED degalų matuoklis, kuris padeda sekti, kiek liko akumuliatoriaus veikimo laiko, todėl galite dirbti efektyviai ir be netikėtumų. Mūsų 56 V akumuliatorių asortimentas sukurtas taip, kad užtikrintų optimalią galią plačiausiam įrangos asortimentui, o tai reiškia, kad naudodami akumuliatorių bet kuriame EGO įrankyje galite tikėtis tokios pat galios ir našumo - tiesiog spustelėkite akumuliatorių ir galėsite pradėti darbą. Kai ateina laikas įkrauti akumuliatorių, "EGO Power+" greitasis įkroviklis yra greičiausias rinkoje. Nuo tuščio iki pilno įkrovimo naudojant greitąjį įkroviklį praeis tik 40 minučių, o naudojant standartinį įkroviklį - 100 minučių.

"EGO POWER+" TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

 • AKUMULIATORIAUS GALIA IR SUDERINAMUMAS
  Suteikiame reikiamą galią kiekvienam darbui. Mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorius yra inžinerijos stebuklas, kuris visais atžvilgiais pranoksta konkurentus ir gali būti pranašesnis už benziną. Visi mūsų 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai yra keičiami visame EGO akumuliatorinių prietaisų asortimente, todėl kiekvienam įrankiui ir kiekvienam darbui yra tinkamas akumuliatorius.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS IR NAŠUMAS
  Būdami brandi, rinkoje pirmaujanti bendrovė ir "Chervon Group" dalis, didžiuojamės geriausia praktika, užtikrinančia, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius įmanomus standartus. Tiesą sakant, esame taip įsitikinę savo įrankių kokybe ir veikimu, kad profesionaliems ir namų ūkio naudotojams įsigyjamiems įrankiams ir akumuliatoriams suteikiame geriausią šioje srityje garantiją.
 • EKOLOGIŠKUMAS
  EGO galvoja ne tik apie našumą. Mūsų ekspertai nepaliaujamai siekia kurti naujoviškus įrankius geresniam pasauliui. EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai ne tik lenkia degalus, bet ir yra palankesni aplinkai. Padėkite mums vesti Europą į akumuliatoriais varomą ateitį ir įsipareigokite dirbti lauke išmaniau ir ekologiškiau.

BATTERY FEATURES

 • AKUMULIATORIUS KAIP JOKS KITAS
  Sukurta siekiant maksimaliai padidinti našumą
  01 / 05
  Next
 • IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS
  Išlieka vėsus, kad ilgiau išliktų energija
  02 / 05
  Next
 • MAITINIMO VALDYMO SISTEMA
  Užtikrinama didžiausia galia, našumas ir veikimo laikas
  03 / 05
  Next
 • UNIKALI "KEEP COOL"™ TECHNOLOGIJA
  Išlaiko našumą, nes neleidžia perkaisti
  04 / 05
  Next
 • NAUJOVIŠKAS LANKO FORMOS DIZAINAS
  Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą
  05 / 05
  Start

UŽ ŠVARESNĘ, TYLESNĘ IR SAUGESNĘ ATEITĮ.

PEREITI PRIE AKUMULIATORIAUS IR PASODINTI MEDĮ VIENU METU.