TINKAMA GALIA KIEKVIENAM DARBUI
BA1400T

Akumuliatorius 2.5Ah

 • Keep Cool technology

Priklausomai nuo gaminio, vienu įkrovimu galima pjauti iki 400 kv. m, kirpti linijas iki 70 minučių, genėti gyvatvores iki 75 minučių, pjauti iki 130 pjūvių arba pūsti lapus iki 100 minučių. Naujoviška lanko forma apsaugo nuo perkaitimo ir maksimaliai pailgina veikimo laiką, todėl galėsite dirbti ilgiau.

Pilnas aprašymas apačioje

dalytis šiuo produktu

Specifikacija

Show all

PILNAS PRODUKTO APRAŠYMAS

EGO 2,5 Ah akumuliatorius su mūsų 56 V ARC Lithium™ technologijos galia užtikrina ilgalaikę energiją, kurią galima naudoti bet kuriame EGO įrankyje. Mūsų pramonėje pirmaujanti technologija užtikrina optimalų veikimą, kad būtų užtikrintas geriausias balansas tarp reikiamo našumo ir naudingosios galios. 2,5 Ah ARC Lithium™ akumuliatorius gali būti nedidelis, bet tikrai galingas. Jo galios pakanka nupjauti iki 400 kv. m vejos, iki 75 minučių genėti gyvatvores, iki 130 kartų pjauti grandininiu pjūklu arba iki 70 minučių kirpti linijas (priklauso nuo įrankio, įkrovos procento ir naudojimo sąlygų). Išsikrovus akumuliatoriui, galite jį prijungti prie standartinio įkroviklio ir visiškai įkrauti per 50 minučių arba prie greitojo įkroviklio ir visiškai įkrauti per 30 minučių.

"EGO POWER+" TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

 • AKUMULIATORIAUS GALIA IR SUDERINAMUMAS
  Suteikiame reikiamą galią kiekvienam darbui. Mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorius yra inžinerijos stebuklas, kuris visais atžvilgiais pranoksta konkurentus ir gali būti pranašesnis už benziną. Visi mūsų 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai yra keičiami visame EGO akumuliatorinių prietaisų asortimente, todėl kiekvienam įrankiui ir kiekvienam darbui yra tinkamas akumuliatorius.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS IR NAŠUMAS
  Būdami brandi, rinkoje pirmaujanti bendrovė ir "Chervon Group" dalis, didžiuojamės geriausia praktika, užtikrinančia, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius įmanomus standartus. Tiesą sakant, esame taip įsitikinę savo įrankių kokybe ir veikimu, kad profesionaliems ir namų ūkio naudotojams įsigyjamiems įrankiams ir akumuliatoriams suteikiame geriausią šioje srityje garantiją.
 • EKOLOGIŠKUMAS
  EGO galvoja ne tik apie našumą. Mūsų ekspertai nepaliaujamai siekia kurti naujoviškus įrankius geresniam pasauliui. EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai ne tik lenkia degalus, bet ir yra palankesni aplinkai. Padėkite mums vesti Europą į akumuliatoriais varomą ateitį ir įsipareigokite dirbti lauke išmaniau ir ekologiškiau.

BATTERY FEATURES

 • AKUMULIATORIUS KAIP JOKS KITAS
  Sukurta siekiant maksimaliai padidinti našumą
  01 / 05
  Next
 • IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS
  Išlieka vėsus, kad ilgiau išliktų energija
  02 / 05
  Next
 • MAITINIMO VALDYMO SISTEMA
  Užtikrinama didžiausia galia, našumas ir veikimo laikas
  03 / 05
  Next
 • UNIKALI "KEEP COOL"™ TECHNOLOGIJA
  Išlaiko našumą, nes neleidžia perkaisti
  04 / 05
  Next
 • NAUJOVIŠKAS LANKO FORMOS DIZAINAS
  Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą
  05 / 05
  Start

UŽ ŠVARESNĘ, TYLESNĘ IR SAUGESNĘ ATEITĮ.

PEREITI PRIE AKUMULIATORIAUS IR PASODINTI MEDĮ VIENU METU.