PAD5001E

Srovės inverteris (Kit)

  • NAUJAS 2023 M

dalytis šiuo produktu

Naujasis "EGO Power+ Nexus Escape", turintis tris skirtingo tipo USB jungtis ir 220-240 V kintamosios srovės maitinimo lizdą, gali įkrauti arba maitinti kelis iki 500 W galios prietaisus. Dėl grynos sinusinės bangos keitiklio jį galima naudoti net su jautriausiais elektroniniais prietaisais.

EGO Power+ gaminiams suteikiama pratęsta garantija iki penkerių metų, jei jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų garantijos informaciją.

Pilnas aprašymas
Nexus Escape suderinamas su bet kuriuo "EGO ARC Lithium™" akumuliatoriumi, todėl "Nexus Escape" suteikia energijos, kai ir kur jos reikia. "Nexus Escape" turi galingą 220-240 V kintamosios srovės lizdą ir tris USB prievadus, todėl gali lanksčiai įkrauti mobiliuosius telefonus, nešiojamuosius kompiuterius, fotoaparatus, žibintus ir kitus elektros prietaisus, kurių maksimali galia siekia 500 W. "Nexus Escape" idealiai tinka kelionėms kempinguose, paplūdimiuose, festivaliuose ar namuose, nes yra pakankamai lengvas ir mažas, kad jį būtų galima nešiotis kuprinėje ar laikyti palapinėje.
Specifikacija
Battery Voltage56 V
Max. Continuous Output Power400 W
Peak Output Power800 W

Ar jau turite EGO Power+ gaminį? Užsiregistruokite per 30 dienų nuo pirkimo, kad gautumėte pratęstą garantiją

Užregistruoti produktą