TINKAMA GALIA KIEKVIENAM DARBUI
CH2100E

Lėtas įkroviklis

 • From 40 Minutes Charge Time

Mūsų standartinis įkroviklis leis jums vėl pradėti važiuoti po 50 minučių įkrovimo. Įkrovimo ir diagnostikos LED indikatorius nuolat informuos apie akumuliatoriaus būklę ir įkrovimo lygį.

Pilnas aprašymas apačioje

dalytis šiuo produktu

Specifikacija

Show all

PILNAS PRODUKTO APRAŠYMAS

Nuo tuščios iki visiškai įkrautos vos per 50 minučių. Mūsų standartinis įkroviklis gali atnaujinti visų mūsų profesionalios serijos ličio jonų akumuliatorių veikimo laiką. Išmanioji akumuliatoriaus valdymo sistema nuolat stebi kiekvieno elemento galią ir temperatūrą, kad būtų užtikrintas efektyviausias ir greičiausias įkrovimas. Naudingas LED įkrovimo/diagnostikos indikatorius nuolat informuoja apie akumuliatoriaus būklę ir įkrovimo lygį. Novatoriškos konstrukcijos EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatorius lenkia benzinu varomus gaminius. Jis paprastesnis, švaresnis, tylesnis, saugesnis aplinkai, o dėl neišmetamų teršalų ir mažesnės vibracijos saugesnis ir jums. Įspūdinga veikimo trukmė ir greitas įkrovimo laikas užtikrina didžiausią lankstumą.

"EGO POWER+" TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

 • AKUMULIATORIAUS GALIA IR SUDERINAMUMAS
  Suteikiame reikiamą galią kiekvienam darbui. Mūsų 56 V ARC Lithium™ akumuliatorius yra inžinerijos stebuklas, kuris visais atžvilgiais pranoksta konkurentus ir gali būti pranašesnis už benziną. Visi mūsų 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai yra keičiami visame EGO akumuliatorinių prietaisų asortimente, todėl kiekvienam įrankiui ir kiekvienam darbui yra tinkamas akumuliatorius.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS IR NAŠUMAS
  Būdami brandi, rinkoje pirmaujanti bendrovė ir "Chervon Group" dalis, didžiuojamės geriausia praktika, užtikrinančia, kad mūsų gaminiai atitiktų aukščiausius įmanomus standartus. Tiesą sakant, esame taip įsitikinę savo įrankių kokybe ir veikimu, kad profesionaliems ir namų ūkio naudotojams įsigyjamiems įrankiams ir akumuliatoriams suteikiame geriausią šioje srityje garantiją.
 • EKOLOGIŠKUMAS
  EGO galvoja ne tik apie našumą. Mūsų ekspertai nepaliaujamai siekia kurti naujoviškus įrankius geresniam pasauliui. EGO 56V ARC Lithium™ akumuliatoriai ne tik lenkia degalus, bet ir yra palankesni aplinkai. Padėkite mums vesti Europą į akumuliatoriais varomą ateitį ir įsipareigokite dirbti lauke išmaniau ir ekologiškiau.

BATTERY FEATURES

 • AKUMULIATORIUS KAIP JOKS KITAS
  Sukurta siekiant maksimaliai padidinti našumą
  01 / 05
  Next
 • IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS
  Išlieka vėsus, kad ilgiau išliktų energija
  02 / 05
  Next
 • MAITINIMO VALDYMO SISTEMA
  Užtikrinama didžiausia galia, našumas ir veikimo laikas
  03 / 05
  Next
 • UNIKALI "KEEP COOL"™ TECHNOLOGIJA
  Išlaiko našumą, nes neleidžia perkaisti
  04 / 05
  Next
 • NAUJOVIŠKAS LANKO FORMOS DIZAINAS
  Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą
  05 / 05
  Start

UŽ ŠVARESNĘ, TYLESNĘ IR SAUGESNĘ ATEITĮ.

PEREITI PRIE AKUMULIATORIAUS IR PASODINTI MEDĮ VIENU METU.