CH5500E

Greitasis įkroviklis

  • From 25 Minutes Charge Time
dalytis šiuo produktu

Kai reikia įkrauti, "EGO Power+ 56V ARC Lithium™" akumuliatorius yra pats greičiausias, ypač kartu su mūsų greituoju įkrovikliu! Visiškai įkraukite vos per 30 minučių. 360° oro srautas palaiko akumuliatoriaus vėsą, todėl įkraunama greičiau.

EGO Power+ gaminiams suteikiama pratęsta garantija iki penkerių metų, jei jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų garantijos informaciją.

Pilnas aprašymas
Nuo tuščios iki visiškai įkrautos vos per 30 minučių. Mūsų greitasis įkroviklis gali atgaivinti visų mūsų profesionalių ličio jonų akumuliatorių baterijų veikimo laiką. Išmanioji akumuliatoriaus valdymo sistema nuolat stebi kiekvieno elemento galią ir temperatūrą, kad būtų užtikrintas efektyviausias ir greičiausias įkrovimas. unikali dvigubu ventiliatoriumi aušinama įkrovimo sistema veikia taip, kad akumuliatorius būtų pradėtas krauti greičiau ir baigtas krauti greičiau. Tai reiškia, kad laikas, kurio prireikia akumuliatoriui papildyti, dažnai būna trumpesnis už veikimo laiką, kurį gaunate pilnai įkrovę akumuliatorių. Naudingas LED įkrovimo/diagnostikos indikatorius informuos jus apie įkrovimo eigą ir įkrovimo būseną.
Specifikacija
Charging Time 28Ah Battery210 min
Input Power550 W
Output Voltage56 V
Charging Current For Each Port8 A
Charging Time 2,0Ah Battery (mins)25 min
Charging Time 2,5Ah Battery (mins)30 min
Charging Time 4,0Ah Battery (mins)30 min
Charging Time 5,0Ah Battery (mins)40 min
Charging Time 6,0Ah Battery (mins)50 min
Charging Time 7,5Ah Battery (mins)60 min
Charging Time 10,0Ah Battery (mins)70 min
Charging Time 12,0Ah Battery (mins)90 min
Dokumentai ir atsisiuntimai

Download Related Documents

Ar jau turite EGO Power+ gaminį? Užsiregistruokite per 30 dienų nuo pirkimo, kad gautumėte pratęstą garantiją

Užregistruoti produktą
Dokumentai ir atsisiuntimai